Profesyonel Site Yönetimi

Stone Garden Profesyonel Site Yönetimi ve Danışmanlığı adı altında profesyonel bir hizmet sunan firma, site, apartman ve iş merkezlerinin yönetimi konusunda oldukça başarılı bir çalışma sağlamaktadır. Hem muhasebe hem de hukuki işlemlerin aksatılmadan yürütülmesi ve takip edilmesi hizmetleri gerçekleştirilirken, bina sakinlerinin tüm yükü alınmış oluyor. Binanın idaresine dair her hizmet, firma bünyesi altında çözümleniyor. Böylelikle hiçbir işlem içerisinde kişisel bir düzenden söz etmeye gerek kalmadan, çok daha kurumsal bir çalışma ile düzen sağlanıyor.

Yöneticilerin ya da diğer görevlilerin aidat ya da farklı işlemler altında kapı kapı dolaşarak para toplamasını ortadan kaldıran bir sistem yürütülmektedir. Firma aidat ödemelerini, ödemelerinde düzen sağlamayanların uyarılmasını ve yine de düzelmediği takdirde hukuki işlemlerin yerine getirilmesini gerçekleştirmektedir. Hem bina görevlileri hem de diğer çalışanların maaşlarını düzenlemekte, bununla birlikte su, elektrik ve doğal gaz gibi faturaların da ödemelerini belgeler aracılığıyla yerine getirmektedir. Aidatların ödenmesi işlemleri firmanın ödeme noktasına giderek nakit ya da kredi kartı ile yapılabilmekle birlikte, atm üzerinden banka havalesi ve online ödeme seçeneği ile kredi kartı üzerinden de yapılabiliyor.

Tüm Hizmet Alanları Bir Arada

Site yönetiminden, hukuki yönetime, bütçe yönetim işlemlerinden güvenlik hizmetlerine kadar oldukça geniş bir alanda hizmet sunuluyor. Binaya dair temizlik ve teknik işlemler de Stone Garden Mülk Yönetimi tarafından çözülmektedir. Peyzaj, bahçe ve bakım hizmetleri en iyi şekilde sağlanırken, sigortaya dair gerekli olan tüm prosedürler de eksiksiz bir şekilde yerine getirilir. Havuz ve spor tesisi mevcut olan sitelerin bu alanları için de firma tarafından çalışmalar gerçekleştirilir. Bu alanların kiralanmasına dair yapılacak her işlemde de yine Stone Garden Mülk Yönetimi hizmeti devreye girmeye hazır olacaktır. Yapılan tüm çalışmalar, binaların düzen ve huzurunu sabit bir şekilde korumak amacıyla gerçekleştirilmektedir.

Şimdi Profesyonel Yönetim Zamanı!

Eski ve zaman kaybına neden olan yöntemler nedeniyle belirli bir düzen oluşturulamadığında, bina sakinlerinin birbirleriyle sürekli olarak bu durum nedeniyle sorun yaşadığı tespit edildiğinde ve mali işlerin çok daha şeffaf bir ortam içerisinde yürütülmesine ihtiyaç duyulduğunda Stone Garden Mülk Yönetimi en iyisini gerçekleştirecek ve binaların yönetimini profesyonel hizmetleri sonucunda oluşturdukları yeni bir düzenle tanıştıracaktır.